Avantajlar

hourglass-measuring-time_144627-17812

Organizasyonlarda saatler hatta günler alan hazırlık süreci TURNA ile dakikalara indi! Süper Sahne Tır modülü TURNA, sadece 15 DAKİKADA KURULUYOR.

ZAMANDAN TASARRUF


Avantajlar

DAHA AZ İNSAN GÜCÜ

Artık her birimle ilgilenecek çok kişiye gerek yok! Küçük ya da büyük fark etmez; TURNA ile tüm organizasyonlar SADECE 2 TEKNİK PERSONELLE hazır…
detay2

TÜM SİSTEMLER BİR ARADA

Birbirinden bağımsız modüller Süper Sahne Tır Modülü TURNA’da birleşti. Uzaktan kontrol imkanı sunan ses, ışık, LED ve jeneratör sistemleri TURNA’da bir araya geldi.

Avantajlar

HER TÜRLÜ HAVA KOŞULUNA UYGUN

Süper Sahne Tır Modülü TURNA, sıcak ya da soğuk fark etmeksizin her türlü hava koşulunda sorunsuz çalışacak ekipman ve gövde yapısıyla kusursuz bir çizgide tasarlandı!
DSC04611

YÜKSEK PERFORMANS

Süper Sahne Tır Modülü TURNA ile gerçekleşecek tüm etkinliklerden maksimum verim alacaksınız. Turna ile başarıya en etkili şekilde ulaşırken; unutulmaz etkinliklere imza atmanın haklı hazzını yaşayacaksınız!

Avantajlar

UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM

Yüksek performanslı ve kaliteli teknik ekipmanlar sayesinde Süper Sahne Tır Modülü TURNA, uzun ömürlü kullanım esas alınarak YILDIZLAR’ın profesyonel AR-GE mühendisleri tarafından tasarlandı.
Avantajlar

KUSURSUZ SESSİZLİK

Elektrikli start özelliği ile son derece kolay ve hızlı bir şekilde devreye alınan TURNA jeneratör sistemi, “SIFIR SES” ve “SIFIR TİTREŞİM” sağlar!

detay4-e1620643657787

Süper Sahne Tır Modülü TURNA’da, programlar öncesi ya da sonrası planlama yapmak ve dinlenmek isteyen misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz modern ve kullanışlı bir VIP Dinlenme Odası bulunuyor. VIP kuliste, UVC hava temizleme sisteminden klimaya; çay/kahve makinalarından özel lavabo ve WC’ye; eşya saklama dolaplarından mini buzdolabına kadar her ayrıntı titizlikle düşünüldü ve konforlu bir yaşam alanı oluşturuldu.

VIP KULİS