YILDIZLAR

YILDIZLAR TANITIM ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.


Üst düzey teknik ekipmanlar ve son teknoloji akıllı sistemlerle donatılan Süper Sahne Tır Modülü Turna, her bir detayı ile Yıldızlar Tanıtım Organizasyon’un imza projesidir.

Yıldızlar Tanıtım Organizasyon, 11 Mart 2003’ de kuruldu. Faaliyete geçtiği günden bu yana çok sayıda organizasyon ve prodüksiyon projesini hayata geçiren Yıldızlar Tanıtım Organizasyon, imza attığı başarılı işler sayesinde ulusal ve uluslararası platformlarda da yer bulmayı başardı.

Yıldızlar Tanıtım Organizasyon, dünyada eşine az rastlanan teknik donanımı, 7/24 çalışan profesyonel ekibi ve sunduğu üst düzey kalitedeki hizmetlerle bugüne kadar pek çok prestijli ödüle layık görüldü.

Tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla tam kapsamlı bir organizasyon ve prodüksiyon hizmeti veren Yıldızlar Tanıtım Organizasyon, dünya standartlarını yakalamayı başarmış ve sektörünün öncüleri arasındaki yerini korumaktadır.
Profesyonel bir anlayış ve yapıyla birlikte aynı zamanda bünyesinde bulunan AR-GE biriminin geliştirdiği fikirlerle de sektörün öncüsü olmaya devam eden Yıldızlar Tanıtım Organizasyon; hızlı, güçlü ve güvenilir çözümler üretmeyi sürdürüyor.

Gelişen dünyayı ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet ağını her geçen gün yenilemeye hız kesmeden devam eden Yıldızlar Tanıtım Organizasyon, şimdi de tamamen kendi tasarımı ve üretimi olan Süper Sahne Tır Modülü TURNA’yı hizmete sunuyor.

Dünyada İLK ve TEK olan tamamen yenilik eksenli bir perspektif ile üretilen ve Süper Sahne Tır Modülü TURNA, global ölçekli tüm etkinliklerin vazgeçilmezi olmaya hazır.

Üst düzey teknik ekipmanlar ve son teknoloji akıllı sistemlerle donatılan Süper Sahne Tır Modülü Turna, her bir detayı ile Yıldızlar Tanıtım Organizasyon’un imza projesidir.

Yıldızlar Tanıtım Organizasyon, TURNA ile tüm etkinliklere maksimum değer katmaya devam edecek.