Süper Sahne Tır Modülü

TURNA

Derler ki “uzun yolculuklar tek adımla başlar.” İşte bu ilhamla bundan yıllar evvel revan olduk yola. Her yeni organizasyonla, yeni hikayeler ekledik heybemize. Organizasyon, gönül birliği olduğu kadar fikir birliğidir. Organizasyon, emek işi olduğu kadar ekip işidir ve bu işte en önemli kavram, vakittir. Tonlarca ağırlığı yüklenmek, geceyi sabaha eriştirmek, aynı amaç uğruna yolları birbirine eklemek nedir en iyi biz biliriz. Bir kuş olup uçmak istedik; önce Anadolu’da sonra dünyanın her yerine. İstedik ki adımız, bereket olsun, umut olsun; gönüllerde hep el ele; hep birlikte… İstedik ki gönül verdiğimiz yolda kült olsun adımız; tıpkı turnalar gibi… Bir turna kuşu esin kaynağı oldu bize. Ve mimarlarımızın çizimlerinde, mühendislerimizin hünerlerinde buluştu fikirlerimiz. Yürek ve akıl aynı şey üzerinde yoğunlaşınca “neden olmasın?” dediğimiz her şeyi mümkün kıldık. Tüm dünyayı saran Covid-19 gerçeği karşısında dahi aldığımız tüm önlemlerle hedefe ayağımız yere sağlam basarak ilerledik. Derler ya mum olmak kolay değil; ışık saçmak için önce yanmak gerek. İşte bizim hikayemiz de böyle. Şimdi Işık saçmak zamanı.

Her türlü hava koşuluna uyumlu ekipman ve gövde yapısı ile dünyada İLK ve TEK olan Süper Sahne Tır Modülü Turna, sizlere uzun yıllar hizmet verebilme özelliği ile tasarlandı ve üretildi.

Süper Sahne Tır Modülü
TURNA

Yıldızlar Tanıtım Organizasyon olarak, ülkemizin büyüyen ve gelişen ekonomisini yenilik eksenli bir perspektif ile desteklemekteyiz. Tam da bu amaç çerçevesinde sektördeki bilgi, birikim ve tecrübemizden güç alarak Ar-Ge mühendislerimiz ile Süper Sahne Tır Modülü TURNA’yı geliştirdik.

Akılı sistemler ve son teknoloji ekipmanlarla donatılan Süper Sahne Tır Modülü Turna ile festivaller, konserler, tanıtımlar, mitingler, tiyatro etkinlikleri, tören konuşmaları ve road-show gibi etkinliklerde daha az zaman ve daha az insan gücü harcayacak; yapılan organizasyonlardan maksimum verim alacaksınız.

Her türlü hava koşuluna uyumlu ekipman ve gövde yapısı ile dünyada İLK ve TEK olan Süper Sahne Tır Modülü Turna, sizlere uzun yıllar hizmet verebilme özelliği ile tasarlandı ve üretildi.
Sektöre yeni bir ivme kazandırmak ve hiç unutulmayacak, iz bırakan organizasyonların mimarı olmak için Süper Sahne Tır Modülü Turna sizlerin hizmetinde!

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .